Expozice ČVUT na veletrhu Gaudeamus opět hodnocena jako nejlepší

Prezentace Českého vysokého učení technického na veletrhu Gaudeamus 2012 v Brně byla opět oceněna prvním místem. Katedra řídicí techniky přispěla ke společnému dílu svojí expozicí zajímavých řešení soutěžních úloh z jednotlivých ročníků naší Robosoutěže.
Gaudeamus 2012

Na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2012, který se tradičně konal na výstavišti v Brně, proběhl další ročník soutěže o nejlepší expozici. Komise složená ze studentů středních škol již podruhé vybrala naší univerzitu jako tu, která se umí nejvíce otevřít studentům, nebídnout jim možnosti studia a zároveň pobavit. Výsledky soutěže byly vyhlášeny na slavnostním večeru 31. října  2011 v atriu VUT v Brně. Prezentace ČVUT získala nejlepší známku a již podruhé ve čtyřleté historii soutěže se umístila na prvním místě.

Pořadí na prvních třech místech bylo následující:

1. České vysoké učení technické v Praze
  2. Univerzita Palackého v Olomouci
  3. Masarykova univerzita

Katedru prezentoval tým zaměstnanců a studentů ve složení Martin Hlinovský, Martin Samek, Filip Kirschner, Monika Svědirohová a Vojta Cvrček. Fakulty ČVUT se zapojily do doprovodného programu "Pojďme si hrát s technikou", který probíhal po celou dobu konání veletrhu. Možnosti studia představilo 201 univerzit, vysokých a vyšších odborných škol, 245 fakult a předmětem nabídky bylo více než 3800 studijních oborů. Kromě tuzemských škol bylo zastoupeno 53 renomovaných zahraničních univerzit a vysokých škol z 15 zemí. Do 2. listopadu včetně veletrh navštívilo 28841 návštěvníků a nejvyšší účasti 9336 návštěvníků bylo dosaženo ve středu 31. října.

Poslední změna: 10.06.2013, test.supereditor